Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Гордашівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 26490208) був реорганізований і увійшов до складу Тальнівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Гордашівка
Тальнівський район, Черкаська область

Найспортивніше село 2012 року

19 травня 2012 року  у м. Тальному на стадіоні  Тальнівського коледжу  відбулись  заключні я фінальні змагання 12-ти сільських спортивних ігор під девізом « Найспортивніше село – 2012 року», в яких активну  участь прийняла  команда с. Гордашівка , де активна  та спортивна  молодь нашого  села  показала  гарні  результати  взявши  участь  в  усіх  видах  змагань.

Вагомих здобутків   отримали  члени нашої команди  в легкій  атлетиці  - біг .Рябошапко  Андрій  Миколайович  зайняв  перше  місце, серед  юнаків, а  Гончаренко  Анастасія  Юріївна  - 3-є  місце , серед  дівчат.

Вітаємо  переможців  та  бажаємо  їм  і в подальшому  великих спортивних досягнень  та  міцного здоров’я!.

В  загальному  заліку  команда  с. Гордашівка  здобула  3-тє місце  по Тальнівському  району  , за  що  була  нагороджене  призом  -  комплект  футбольної  форми. Сільський голова  виносить  подяку  фізоргу  Поліщуку  Миколі  Дмитровичу  , що  підготував молодь та зумів  їх організувати, і всім  учасникам  змагань. Також  велика  подяка  керівнику  ПП « Тальне-Агрохім»  за надання  спонсорської допомоги  на  участь в спортивних змаганнях.

« повернутися до списку новин

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам